Про тренування Табата

Насправді це тип високоінтенсивного інформаційного тренування, створений японським вченим Ідзумі Табата. Як і різні інші види HIIT, він складається з періодів неймовірних вправ разом із підвищеною вартістю обладнання, що чергуються з набагато коротшими періодами відновлення. Табата-інформування складається з виконання точної тієї ж самої вправи разом із 8 установками по двадцять секунд роботи на додаток до 10 секунд відпочинку. Це 4 хвилини в цілому на кожен поворот Табата.

Табата насправді зазвичай виконується з використанням простих вправ з вагою тіла, проте ви можете легко використовувати безпеку освітлення, використовуючи стрічки і навіть гантелі з низькою вагою разом з конкретними вправами, такими як присідання. Ви можете легко також швидко виконувати вправи в стилі Табата, використовуючи такі гаджети, як скакалка, хулахуп і навіть міні-батут. Ви можете легко виконати кілька раундів, кожен раз виконуючи різні вправи, роблячи мінімальну 1-хвилинну передишку між раундами, перш ніж почати виконувати вправу, якщо ви дійсно відчуваєте себе так довго, як проблема. Проведіть аналіз 4 вправ, ви можете швидко спробувати стиль Табата в одиночних раундах і навіть поспіль для HIIT тренування всього тіла.

Безперервні кардіо-тренування середньої інтенсивності пропонують безліч переваг для здоров’я та гарного самопочуття, а також переваги для здоров’я, але, безсумнівно, безсумнівно, насправді вони дійсно задіяні, щоб полягати у вашій базовій інформації. Мій друг, окрім знаменитого тренера з фізичного здоров’я та фітнесу Ешлі Борден, розповіла про її вміння разом із перевагами Табати. «Незважаючи на зменшення шансів, Табата насправді не просто шаблон, а стиль вправ, який міститься в клінічних дослідженнях, який пропонує неймовірно ефективні результати для зниження жиру», – уточнив Борден, який насправді був тренером з фізичної підготовки на E! насправді це «система тіла Vengeance Body разом з Хлої Кардашян», крім того, що насправді насправді складається з «The Kelly Clarkson Expose.

Навчання

Поряд із навчанням Табата, ви хочете, щоб тренування були легкими, тому простіше зберегти тип. Крім того, під час 20-секундних стрибків високоінтенсивне тренування насправді виснажує, що ускладнює збереження відповідного типу протягом 4 хвилин. Коли тип розривається, небезпека травми збільшується. Ось чому важливо налаштувати тренування відповідно до потреб, щоб заробити їх легше виконувати. Наприклад, якщо ви виконуєте віджимання, а також виявляєте, що втома насправді починає впливати на ваше виконання, програйте коліна, тому ви можете легко вийти на поверхню цілих 4 хвилини разом із чудовим шрифтом. Завдяки високоінтенсивним властивостям навчання Табата, важливо використовувати догляд. Якщо ви зовсім новачок у тренуванні або навіть нещодавно вибрали паузу, а також просто зупиняєтеся на цьому, розвивайте якомога більшу інтенсивність, а не швидко вникайте в цей дизайн навчання.

Табата може легко впоратися з практично будь-яким типом легкого, повторюваного тренування. Нижче я описав 4, які ви можете легко використати в 4-хвилинному стилі з двадцяти секунд функції, 10 секунд залишку. Не має значення кількість повторень, які ви виконуєте протягом 20-секундних періодів, якщо ви працюєте з більшою силою. У діапазоні від 1 до 10 переглянутих зусиль це 8 або навіть 9. Вища міцність насправді вважається приблизно від 80% до 90% від вашої оптимальної центральної ціни, саме тому насправді рекомендується використовувати центральний екран ціни. Якщо ви вирішили виконати всі 4 раунди як вправу, важливо, щоб ви належним чином охолодилися та піднялися. Не знаєте, що саме виконувати для розминки чи навіть перезарядки? Ви можете легко використовувати ті самі тренування, які я виконую з прямим філдером Yankees Аароном Кортом як компонент його підготовки до вправ, дотримуючись разом із цими вказівками. Крім того, ви можете легко спробувати цей 5-хвилинний режим вправ йоги, щоб охолонути.