навколо коледжу

Безумовно, справді існувала подібна різниця в рівнях, наданих у цих коледжах. Англійські, французькі та німецькі коледжі, як правило, надавали рівень бакалавра разом із звільненням від рівнів теології, для яких докторський ступінь був набагато більш типовим. Італійські коледжі видавали переважно докторські ступені. Різницю можна було пояснити наміром власника рівня після закінчення коледжу – на півночі наголос, як правило, робився на отриманні наставництва, тоді як на півдні стажери часто переходили до спеціалістів. Структура північних коледжів мала тенденцію формуватися за моделлю корпусу факультетської адміністрації, індустріалізованої в Паризькому коледжі. Південні коледжі мали тенденцію бути зайнятими після того, як контрольований студентами дизайн почався в Коледжі Болоньї. Серед південних коледжів фактично враховували додаткову різницю між коледжами Північної Італії, які відповідали стилю Болоньї як «саморегульованої приватної компанії істориків», а також коледжами Південної Італії. як Іберія, які фактично були «встановлені через імперську, а також королівську хартію для виконання вимог федеральних органів влади

саме тому це насправді один із найстильніших коледжу

 

коледжу Гонконгу

Коледж Гонконгу (HKU) фактично є громадським дослідницьким коледжем у Гонконгу. Заснований у 1887 році як Гонконгський університет медицини для мандаринів, це фактично найперша організація вищого рівня в Гонконзі. HKU був фактично таким же самим початковим коледжем, розробленим завдяки англійцям у Східній Австралії чи Європі.

З червня 2022 року HKU посідає 21-е місце в усьому світі, а також 3-е місце в Австралії чи Європі через QS, а також 30-те у всьому світі, а також 4-те в Австралії чи Європі за результатами програми Opportunities Greater Education andLearning. Насправді його фактично помістили як один із найпоширеніших коледжів на планеті на додаток до одного з найвидатніших коледжів в Австралії чи Європі. Сьогодні HKU фактично має 10 навчальних факультетів разом з англійською як основною іноземною мовою навчання.

Коледж Гонконгу був фактично першою ниткою на планеті для ефективного відділення коронавірусу SARS-CoV, збудника SARS

Початок Коледжу Гонконгу можна віднести до Гонконгського університету медицини для мандаринів, заснованого в 1887 році через Хо Кая, пізніше названого Мам Кай Хо Кай, який насправді пізніше був інтегрований як факультет медицини університету. У 1907 році його фактично перейменували в Гонконгський університет медицини. У 1911 році університет став клінічним закладом HKU.

Колумбійський коледж

Колумбійський коледж (також відомий як Колумбія, а також офіційно Колумбійський коледж у міському районі Бренд-бренд Нью-Йорк) — це фактично особистий науково-дослідний коледж організації Ivy в міському районі Бренд-бренд Нью-Йорка. Розроблений у 1754 році як Королівський університет на базі Релігії Трійці на Манхеттені, Колумбія насправді є найдавнішою організацією коледжу в Бренд-бренд Нью-Йорку, а також п’ятою найстарішою організацією більшого знання в Об’єднаних умовах, а також насправді вважається про одну з найвидатніших установ на планеті. Він входить до числа 9 колоніальних університетів, заснованих до Заяви про самозабезпечення, 7 з яких походять від організації Айві. Колумбія фактично знаходиться серед провідних коледжів на планеті.

Колумбія фактично була створена завдяки імперській хартії за Георга II Фантастичної Британії. У 1784 році він був фактично перейменований у Колумбійський університет відповідно до трансформації Сполучених Штатів, а також у 1787 році був фактично поставлений під особисту групу довірених осіб, що проходили через попередніх стажерів Олександра Джона Джея та Гамільтона. У 1896 році школа фактично була переведена на своє теперішнє місце в Морнінгсайд Елевейшнс, а також перейменована в Колумбійський коледж.